Spor

Çarşamba Anadolu Lisesi, Softbol Türkiye şampiyonu

GSB Okul Sporları Softbol Yıldız ve Gençler Türkiye Şampiyonasında, Çarşamba Anadolu Lisesi büyük başarı kazanarak Türkiye şampiyonu oldu

Çarşamba Anadolu Lisesi, Softbol Türkiye şampiyonu

22 Nisan 2019 08:03
-A

+A

11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında, Muğla-Feyhiye´de yapılan GSB Okul Sporları Softbol Yıldız ve Gençler Türkiye Şampiyonasında,  büyük bir başarı kazanarak adını Türkiye Şampiyonluğu’na yazdıran Çarşamba Anadolu Lisesi’nde büyük sevinç var.  Büyük bir başarıya imza atan Çarşamba Anadolu Lisesi ‘Kızlar Softbol Takımı’nın Türkiye şampiyonu olması, Çarşamba’da milli eğitim camiasında coşku ve sevinçle karşılandı.
Okulun antrenörleri Ezgi Şahin ve Mesut Şahin’in katkılarıyla bu yıl ilk kez kurulan ve turnuvalara katılan Çarşamba Anadolu Lisesi kızlar softbol takımı başarıdan başarıya koşarken, şampiyon softbol oyuncularını, Türkiye Ragbi Federasyonu Samsun Temsilcisi İrfan Atasoy, sporcu aileleri ve okulun öğrencileri tarafından Çarşamba Belediye meydanında coşku ile karşılandılar. Oyunculara kupaları ve madalyaları verildi. Okul Müdürü Mustafa Baş, yaptığı konuşma da "2018-2019 Eğitim Öğretim yılında sportif faaliyetler kapsamında yeni bir spor dalı olan softbol ve beyzbol takımlarımızı kurduk. Kızlar Softbol takımımız kısa zamanda özverili çalışmaları ile Muğla İli Fethiye İlçesinde gerçekleştirilen Softbol Türkiye Şampiyonasında büyük bir başarı göstererek birinci oldu. Şampiyon Takımımızın öncelikle Antrenörleri Ezgi Şahin ve Mesut Şahin´i,  sporcu ailelerini ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun, başarılarınız devamını temenni ediyorum" diye konuştu.

Kaynak : Serdar OKTAV

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU