Samsun

Çarşamba Fatih Ortaokulu'na yardım elini uzattılar

İlkadım Atatürk Anadolu Lisesinde başlatılan 'Kardeş Okulumuza Yardım Eli' kampanyası kapsamında Çarşamba Fatih Ortaokulu öğrencilerine malzeme yardımı yapıldı.

Çarşamba Fatih Ortaokulu'na yardım elini uzattılar

2 Aralık 2019 06:14
-A

+A

Atatürk Anadolu Lisesi idarecileri ile okul aile birliği ve öğrenciler tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde toplanan kitap, giyim ve kırtasiye malzemeleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Kemal Uzun başkanlığında bir grup öğrenci ile Çarşamba Fatih Ortaokuluna teslim edildi.
BiR AY ÖNCE KAMPANYA BAŞLATTIK
Toplanan malzemeleri Fatih Ortaokuluna teslim eden İlkadım Atatürk Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Kemal Uzun, “Fatih Ortaokulu’nun yeni kurulmaya çalışılan okul kütüphanesine kitap yardımında bulunulması yönündeki resmi yazısının okulumuza ulaşması bizi harekete geçirdi. Okul idaremizle istişaremiz sonrasında hem Fatih Ortaokulumuzun kütüphanesine kitap toplamak hem de ihtiyaç sahipleri öğrencilerine yardımda bulunmak amacıyla, bir ay önce kampanya başlattık. Okulumuz öğretmen ve öğrencilerinin yoğun ilgisi ile toplanan malzemeleri öğrencilerimizle birlikte şimdi teslim ediyoruz. Burada her iki okulun öğrencilerinin mutluluklarına şahit olduk” dedi. Öğretmen Kemal Uzun ayrıca proje kapsamında yardımlarına devam edeceklerini de ifade etti. Köksal ÖNER
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU