Samsun

Cemiyet'ten Arena'ya ziyaret

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, Arena Gazetesi'ni ziyaret etti

Cemiyet'ten Arena'ya ziyaret

11 Temmuz 2018 15:44
-A

+A

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve yönetim kurulu üyeleri Murat Sandıkçı, Yaşar Aslan, Noyan Alper Cabbar ve Hilal Gamze Çakır, Arena Gazetesi'ni ziyaret etti. Yetkili Hasan Kurumahmutoğlu, yeni yönetim kurulu üyelerine 'hayırlı olsun' dileklerini iletti.
Kurumahmutoğlu, "Samsun'da gazetecilik mesleğini hep birlikte el ele vererek, daha saygın ve kurumsal bir yapıya kavuşturmak için işbirliği yapmalıyız. Bu konuda Arena Gazetesi ailesi olarak her türlü destek vermeye hazırız. Cemiyetin bu dönemki yönetiminin başarılı işlere imza atabileceğine inanıyorum. Camiamız için hayırlı olsun" dedi.
ORTAK PAYDADA BULUŞACAĞIZ
19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır da, "Bizim meslekte dayanışma oldukça önemli. Her basın kuruluşunun ortak paydada buluştuğu işler yapacağız. Özellikle meslek büyüklerimizi genç gazetecilerimizle buluşturacağız. Onların gelişime katkı sağlayacak önemli eğitim çalışmalarımız olacak. Şu anda yönetim olarak ziyaretlerimizde sürekli istişarelerde bulunuyoruz. Fikirleri topluyoruz. Seçildiğimiz günden beri yönetimimize olan inanç ve destek bizleri mutlu ediyor. İnşallah güzel işlere imza atacağız" ifadelerini kullandı.
19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin yönetim kurulu üyeleri, Arena Gazetesi'ni ziyaret ederken, Hilal Gamze Çakır, Hasan Kurumahmutoğlu'na çiçek takdim etti.   

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Söz, Atakumluların olacak!..

Söz, Atakumluların olacak!..

08:11 - 23 Şubat 2019

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

08:10 - 23 Şubat 2019

Güçlü meclis güçlü hizmet

Güçlü meclis güçlü hizmet

08:09 - 23 Şubat 2019

31 Mart’ta millet kazanacak

31 Mart’ta millet kazanacak

08:02 - 23 Şubat 2019

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

08:59 - 23 Şubat 2019