Samsun

Çiftçi'den MHP Genel Merkezine ziyaret

2019 Mart ayında yapılacak olan Yerel seçimlerde Samsun İlkadım İlçesi Belediye Başkan adaylığında adı geçen Erkut Çiftçi, Ankara'da MHP Genel Merkezini ziyaret etti

Çiftçi'den MHP Genel Merkezine ziyaret

11 Nisan 2018 15:04
-A

+A

İlk olarak TBMM'de MHP Grup toplantısına katılan Çiftçi, Grup toplantısını dinledikten sonra MHP Genel Merkezine gitti. 18 Mart'ta yapılan MHP 12. Genel Kurultayında tekrar Genel Başkanlık görevine seçilen Bilge Lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli ile makamında bizzat görüşen Çiftçi, sırası ile MHP Genel Sekreteri Sayın İsmet Büyükataman'ı, yeni yönetimde görevlendirilen Genel Başkan Yardımcılarını, MHP Grup Başkan vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta'yı ve 26. Dönem Samsun Milletvekili Sayın Hüseyin Edis'i ziyaret etti.
Çok olumlu geçen bu ziyaretlerden sonra Çiftçi, "Geleceğe umutla bakıyoruz. MHP her daim olduğu üzere yarınlarda da ülkemizin teminatını koruyacak, yaşatacaktır. 18 Mart'tan sonraki süreç Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli ile Türkiye'de daha da güçlü bir MHP olacağını göstermiştir. Ayrıca bunun dönütünü yeni dönemdeki görev almış İl ve İlçe Başkanlarına ve değerli yönetim kurulu üyelerine bakarak anlayabiliriz. Türkiye genelinde yeni görev alan İl ve İlçe Başkanlarımızın üstün nitelikli genç kadrolardan seçilmiş olması asla bir tesadüf değildir. Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli bundan sonraki süreçte üstün nitelikli Genç Ülkücülere daha fazla zemin sağlayacağı mesajını vermiştir. Böylelikle yerelde ve genelde seçimlere girecek olan adayların da genç, dinamik üstün nitelikli kişilerden, hiç durmadan bir an dahi vazgeçmeden çalışan bu genç kadrolar ile MHP'nin geleceğini teminat altına aldığını görüyorum" dedi. Son olarak Çiftçi, “MHP'siz bir Türkiye düşünmediğim gibi, MHP'siz bir İlkadım asla olamaz" dedi.
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...