Cihannüma Derneği’nden Başkan Özdemir’e ziyaret

Türkiye 8 Nisan 2021 06:04
Videoyu Aç Cihannüma Derneği’nden Başkan Özdemir’e ziyaret
A
a

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundu

 

Ziyarette Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin, derneğin Samsun ve ilçelerinde yaptığı ve yapacağı çalışmalar hakkında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e bilgiler vererek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin ve beraberindekilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin ziyaretin anısına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e bir tablo ve derneğin yayın organı olan Cihannüma dergisinin son sayısını takdim etti.

Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Samsun Derneği Şube Başkanı Doç. Dr. Salih Kesgin ve beraberindekilere Havza Makbule Yusuf Ölçer Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Hüseyin Yavuz eşlik etti. Şennur ERCAN

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER