Samsun

Çıtır simitler başkandan

Kavaklılar, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun pişirip ikram ettiği simitlere adeta akın etti

Çıtır simitler başkandan

13 Temmuz 2018 11:10
-A

+A

Kavak’ın son yıllarda yaşadığı gelişim ilçenin ticari hayatına da olumlu yansımaya başlayınca yeni işyeri açılışları da artmaya başladı. İlçede her geçen gün çoğalan yeni işyerlerine son olarak açılışı yapılan Çıtır Simit Fırını eklendi. Açılışına katılan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, eline aldığı kürekle fırın başına geçip pişirdiği simitleri vatandaşlar kısa sürede tüketti
İlçenin Yaşar Doğu Mahallesinde bulunan Çıtır Simit Fırın’ında önce dua ile açılışı yapan Başkan Sarıcaoğlu, daha sonra eline kürek alıp fırından çıkardığı çıtır simitleri vatandaşlara elleriyle ikram etti.
Açılışta yaptığı konuşmada son dönemde Kavak’ta yeni iş yerlerinin açılışlarına neredeyse yetişemediklerini vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, “Yaşadığımız gelişimini yakından takip eden yatırımcılar ilçemize yeni iş yerleri açarak Kavak’ın büyümesine ve ticari hayatına büyük destek veriyorlar. Artık ilçemizde hemen her sektöre yönelik üretim ve ticari faaliyet var. Bu da bizleri mutlu ediyor. Kavak’ın her koldan büyümesini sağlamak için ilçeye kazandırdığımız projelerimizin yanı sıra yatırımcılarımızı da buraya teşvik ederek yeni iş yerlerinin çoğalmasını ve işsizliğin ilçemizde yok olmasını sağlıyoruz” dedi. 

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Söz, Atakumluların olacak!..

Söz, Atakumluların olacak!..

08:11 - 23 Şubat 2019

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

08:10 - 23 Şubat 2019

Güçlü meclis güçlü hizmet

Güçlü meclis güçlü hizmet

08:09 - 23 Şubat 2019

31 Mart’ta millet kazanacak

31 Mart’ta millet kazanacak

08:02 - 23 Şubat 2019

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

08:59 - 23 Şubat 2019