Samsun

Cumhur ittifakı 31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkacak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesinde partisinin ve MHP'nin ilçe başkanları ile teşkilat üyeleriyle biraraya geldi. Milletvekili Köktaş, Cumhur İttifakı'nın bu süreçte el ele, omuz omuza yürüyerek 31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkacağını söyledi

Cumhur ittifakı 31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkacak

30 Ocak 2019 08:02
-A

+A

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyesi ve AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba'da bir dizi programlar gerçekleştirdi.
AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programda, Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba ilçe Başkanı Taner Özden, Milliyetçi Hareket Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve teşkilat üyeleri ile biraraya gelen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Son 14 seçimde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Samsunumuz yine yüksek bir oy oranı ile tercihini Cumhur İttifakı'na ve AK Parti'nin gönül belediyeciliğinden yana kullanacağına inancımız tamdır. Bizler teşkilat olarak her zamankinden daha fazla çalışacak, sokak sokak, kapı kapı dolaşacağız.
DEMiR ÇOK ÖZEL HiZMETLER YAPACAK
Bu dönem Büyükşehir Belediyemiz de yeni bir dönem olacak. Kurucu il başkanımız, partimizin taşları Samsun'umuza döşenirken bu taşlardan biri olan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir ile birlikte siyasete başladık. 6 aylık nöbetinden sonra görevi devir aldım. Uzun süre il başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak Mustafa Demir'in hizmet anlayışını çok iyi biliyorum. Milletvekilliği ve Bakanlığı döneminde Samsun için önemli hizmetleri yapmıştır. Bundan sonrada alacağı bayrağı en yükseğe taşıyacak ve çok özel hizmetleri yine kendisi gerçekleştirecektir. Çünkü kendisi sanayicilikten geldiği için ticareti, parayı, vergiyi, SGK'nın ve yönetmenin ne demek olduğunu çok bilir. Şahsen Mustafa Demir'in iş yapabilme kapasitesine ve parayı kullanma yeteneğine inanıyorum. İnşallah Belediye Başkanlığı döneminde Samsun ve ilçelerinin önemli hizmetlerle, değişime ve dönüşüme uğrayacağını hep birlikte göreceğiz. " dedi.
BEKA MESELESi
Programa katılanlarla hasbihal ederek taleplerini dinleyen Milletvekili Köktaş burada yaptığı konuşma da ayrıca şunları söyledi: "Her seçim aynı sözü söylüyoruz ama bu seçim de normal, sıradan bir seçim değil. 31 Mart seçimleri ülkemizin beka meselesidir. Bir tarafta iktidara geldiği günden itibaren ülkesi ve milleti için gece gündüz çalışan, devrim niteliğinde hizmetleri gerçekleştiren AK Parti ve onunla ülkenin, milletin, devletin bekası konusunda birlikte yol yürüyen Milliyetçi Hareket Parti ile yerli, milli duruş sergileyen Cumhur ittifakı, diğer yanda ise bölücü örgütün güdümündeki partiyle hareket eden, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ifadesiyle 'illet ittifakı', sayın Devlet Bahçeli'nin değimiyle 'zillet ittifakı' var. 
Milletimiz bu fotoğrafı çok iyi görüyor. İktidarıyla yereliyle Cumhur İttifakı olarak omuz omuza, el ele bir yürüyüş ile inşallah bu süreç çok hayırlı geçecek" diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
vatandaş 30 Ocak 2019 13:39

işinize geleni görevden alıp istediğinizi başkan yaptığınızı, belediyelerimiz borç içinde sırf canikin 270 tane icra dosyası var, biz çözüm sürecinde hdp ile müzakereler yürüttük kandırıldık pişmanız,2009'da yerli uçak göklerde afişi astık,ankara samsun hızlı tren sözü verdik ama hiçbirini yapamadık,gerçek enflasyon yüzde 40 ama memura emekliye %10 zam verebildik diyecek misin kapı kapı gezerken, dersen oyum akepenin adaylarına...

Cevapla
HAVA DURUMU