Samsun

Daha fazla teşvik daha fazla katma değer

MHP Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, Medikal Sanayi Kümelenme Derneği (MEDİKÜM) çatısı altındaki firmaların daha fazla teşvikle Samsun'a sağladığı katma değeri arttırmak için çalışacaklarını söyledi

Daha fazla teşvik daha fazla katma değer

22 Haziran 2018 16:15
-A

+A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun Milletvekili Adayı Erdem Okan, seçim çalışmalarını Tekkeköy ilçesinde sürdürdü. MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, MHP İl Başkan Yardımcıları Durmuş Akyün, Necmi Candemir, Alparslan Kaya, MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural ile birlikte 19 Mayıs Organize Sanayisi’ndeki firmaları ziyaret etti. Goccia Mozaik, Filiz Helva, Seral Ev ve Otel Tekstil firma yöneticileri ve işçilerle bir araya gelen Okan, daha sonra Medikal Sanayi Kümelenme Derneği (MEDİKÜM) çatısı altındaki firmalarından Aysam Ortapedi ve Tıbbi Aletleri,  Bahadır Tıbbi Aletler ile Aygün Cerrahi Aletler’i ziyaret etti.
MEDiKAL iÇiN DAHA FAZLA TEŞViK
Sanayicinin ekonominin bel kemiği olduğunu vurgulayan MHP Samsun Milletvekili Adayı Okan, "Ekonomimizdeki olumsuz gelişmeler sanayicilerimizi zor duruma düşürdü. Ülkemizdeki üretim ve yatırım ortamının tekrar sağlanmasının ilk yolu istikrar ve güveni geri getirmek. 24 Haziran'da uygulamaya geçecek ve Milliyetçi Hareketin altında imzası bulunan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ekonomide güven ve huzur sağlanacak” dedi. Medikal Sanayi Kümelenme Derneği (MEDİKÜM) çatısı altındaki firmaların daha fazla teşvikle Samsun'a önemli katma değer katacağını belirten Okan, mecliste güçlü MHP’nin medikal sektörünün uluslararası seviyeye yükselmesi için elinden geleni yapacağını söyledi.  

Kaynak : Yusuf Ziya ÇAKIR

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Söz, Atakumluların olacak!..

Söz, Atakumluların olacak!..

08:11 - 23 Şubat 2019

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

08:10 - 23 Şubat 2019

Güçlü meclis güçlü hizmet

Güçlü meclis güçlü hizmet

08:09 - 23 Şubat 2019

31 Mart’ta millet kazanacak

31 Mart’ta millet kazanacak

08:02 - 23 Şubat 2019

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

08:59 - 23 Şubat 2019