Samsun

Demir, Havza’da çalışmaları inceledi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’da Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceledi

Demir, Havza’da çalışmaları inceledi

5 Temmuz 2020 06:30
-A

+A

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’da ilk olarak Dereköy Mahallesinde tamamlanan 3 bin 600 metrelik sıcak asfalt kaplama yolu inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı. Mahallede vatandaşlar ile de sohbet eden Demir yol çalışması için bahçe duvarlarını yıkan vatandaşlara teşekkür ederek, “Çalışmalarımıza katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Bu sayede yol daha geniş ve güvenli bir hal almış oldu” dedi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir daha sonra ise Beyköy Cevizlik Mahalleleri  gurup yolunda  3 bin 300 metre ikinci kat satıh kaplama çalışmaları tamamlanan yol çalışmasını inceledi. Demir son olarak Havza’da Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Havza Belediyesi iş birliği ile Havza ilçe merkezinden geçmekte olan Kazım Paşa Caddesi ve Vezirköprü Caddesi'ni kapsayan yaklaşık 2 bin 500 metre uzunluğundaki ana caddelere sıcak asfalt yapı çalışmalarını inceledi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Havza’da vatandaşlar ile bir süre sohbet etti.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapılan çalışmalardan ötürü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşekkür ederek, “Havza Belediyesi olarak Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız. Yapılan işbirliği ile halkımıza hizmetler daha hızlı bir şekilde ulaşmakta. Hizmetlerin halkımıza ulaştırılması konusunda Samsun Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliğimiz artarak devam edecek” dedi.
Başkan Demir’e ziyaretlerinde Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in yanı sıra, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, Samsun Büyükşehir Belediyesi Görevlileri eşlik etti.
Şila KURUMAHMUTOĞLU
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU