Samsun

Demir güven tazeledi

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde Kent Konseyi Başkanlığına Kenan Demir Yeniden seçildi

Demir güven tazeledi

10 Temmuz 2019 06:08
-A

+A

Belediye Kültür Merkezinde gerçekleşen seçime 90 genel kurul üyesinden 58'i katıldı. 58 üyenin 47'sinin oyunu alan eski Kenan Demir başkan seçilirken, sandıktan Veyis Ermiş'e 7 oy, Bünyamin Kamçı'ya ise 2 oy çıktı. 
Kenan Demir'in başkanlığında Yürütme Kurulu Üyeliklerine Ömer Saraçoğlu, Selahattin Sayan, Mustafa Kabuklu, Sadık Bastun, Gökhan Bayar, Mustafa Kelli ve Beşir Kıvrak seçildi. Genel kurulda üyeler tarafından sorulan soruları cevaplayan Kenan Demir, Kent Konseyinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Demir belediyeye sunulan önerilerinin dikkate alındığını, kültürel ve sosyal etkinliklere destek verildiğini söyledi. Kurumlarla uyum içinde çalışacaklarını belirten Demir, özellikle sivil toplum kuruluşlarının, kurum müdür ve amirlerinin, siyasi partilerin görüşleri alınarak projeler hazırlamak istediklerini söyledi. 
Demir genel kurul üyelerine ve Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis'e teşekkür etti. 
Seçime Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, kamu kurum ve kuruluşlarının amir ve müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, sendika başkanları ve muhtarlar katıldı. İHA

rif";color:black'>Hastanenin sadece Salıpazarı’na değil komşu ilçelerden gelen hastalara da hizmet vereceğini söyleyen Belediye Başkanı Akgül, “Hastanemiz Salıpazarı’nın ihtiyaçlarına uzun yıllar cevap verecek şekilde tam donanıma sahip olacak” dedi.

 

Salıpazarı Devlet Hastanesinin yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor. Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...