Samsun

Demir Partililerle buluştu

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir Havza’da partisinin İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililer ile buluştu. Demir parti teşkilatı öncesi Havza Avcılar kulübünü de ziyaret ederek buradakiler ile de bir süre sohbet etti.

Demir Partililerle buluştu

2 Aralık 2018 13:13
-A

+A

Havza AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Demir’in bakanlığı döneminden bu yana her zaman Havzanın yanında olduğunu belirterek; “İnşallah Sayın Bakanım ile ilçemiz güzel hizmetler alacak” dedi. Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ise büyük bir heyecan ile 31 Mart yerel seçimlerine hazırlandıklarını belirterek; “İlk gün ki aşk ile durmadan yolumuza devam ediyoruz” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise Ak Partinin kuruluşundan bu yana Mustafa Demir’in partinin bir neferi olduğunu belirterek; “Sayın Cumhurbaşkanımız nasıl hizmetlerini milletin isteklerine göre belirliyor ise AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir’de milletimizin talep ve önerileri doğrultusunda Samsun’a hizmet edecektir” dedi.
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ise gönül belediyeciliği anlayışı ile yola çıktıklarını belirterek; “İnşallah uygulayacağımız belediyecilik ile örnek olacağız. Tüm mahallelerimizin, tüm halkımızın taleplerini ve sorunlarını yerinde tespit edeceğiz. 5 milyarlık bir yatırım planlaması yapmaktayız. Havza bizim için önemli bir ilçe ve Havza içinde projelerimiz hazır” dedi.
Programın sonunda Havza Belediye Başkanı Murat İkiz AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir’e semaver hediye etti. Tanıtım toplantısına çok sayıda partili katıldı.

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...