Samsun

Demirtaş, hacı ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, hac görevlerini tamamlayarak kutsal topraklardan evlerine dönen hacıları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Demirtaş'a, Hacılara ziyarette Kabe motifi ile kaplı Kur’an-ı Kerim hediye ederken hacılar da zemzem suyu ve hurma ikram ediyor

Demirtaş, hacı ziyaretlerine  hız kesmeden devam ediyor

11 Eylül 2019 06:44
-A

+A

İlkadım ilçe genelinde hac vazifesini yerine getiren hacıları evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten ve  bu kutsal vazifeyi herkesin ifa etmesi temennisinde bulunan Başkan Demirtaş, "Hac vazifelerini yerine getirip memleketlerine dönen hacıların eş, dost, komşu ve arkadaşları tarafından ziyaret edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu bakımdan hacının duasını almak güzeldir. Bizi bir arada tutan bu inancımız, birliğimiz ve kardeşliğimiz''diye konuştu. 
MANEVi ATMOSFERi YAŞAMAK iSTiYORUM
Kutsal topraklarda manevi atmosferi yaşamak istediğini dile getiren Demirtaş, "Nasip olursa eşimle birlikte ben de hac vazifemi en kısa zamanda yerine getireceğim" dedi. Başkan Demirtaş'ın ziyaretinden memnunluk duyduklarını belirten hacı çifti, "Bu ziyaret bize büyük moral oldu. Başkanımızı evimizde görmek bizleri çok mutlu etti" dedi.
Ziyaretlerde İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a  Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç eşlik etti. Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...