Samsun

Down sendurumlu Çakır’a verilen sözler yerine getirildi

Samsun'un Salıpazarı İlçesinde, bir süre önce İlçe Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay tarafından down sendromlu Turan Çakır ziyaret edilmişti

Down sendurumlu Çakır’a verilen sözler yerine getirildi

17 Mayıs 2018 14:49
-A

+A

Ziyaret esnasında Turan Çakır İlçe Kaymakamı Hilal Küsmez Günaydın’dan kol saati ve ayrıca İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Astsubay Başçavuş Hakan Akçay’dan elbise istemişti ve konuda kendisine söz verilmişti.
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
Turan Çakır, ailesiyle evvela İlçe Jandarma Komutanlığına davet edilerek İlçe Jandarma Komutanı ı tarafından,  askeri elbisesi ve botu kendisine hediye olarak verildi, daha sonra İlçe Jandarma Komutanı ile Kaymakamlığa davet üzerine gidilerek İlçe Kaymakamı tarafından alınan kol saati Turan Çakır‘ın koluna bizzat Kaymakam tarafından takılarak hediye edildi. İlçe Kaymakamı Günaydın, “Sözümüzü yerine getirerek Turan Çakır kardeşimizin sevincine ortak olduk. İhtiyacı olduğunda bizler hep yanındayız“ dedi. Sevinci gözlerinden okunan Çakır, bunlar bana yeter sağ olun diyerek yapılan sohbetin ardından Kaymakam ve İlçe Jandarma Komutanına teşekkür ederek buradan ayrıldılar. 

Kaynak : Köksal ÖNER

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...