Samsun

Dr. Öğretim üyesine, sağlıkçı gelin

Ondokuz Mayıs Üniveristesi Bilgisayar Mühendisliğinde Dr. öğretim üyesi Sercan Demirci düzenlenen muhteşem düğün törenin ardından Asarcık Devlet Hastanesinde hemşire Ayfer Alpsalcı ile mutluğu yakaladı.

Dr. Öğretim üyesine, sağlıkçı gelin

9 Temmuz 2019 06:13
-A

+A

Samsun masa tenisi il temsilcisi Vedat Demirci ve esi Emekli Öğretmen Selma Demirci çiftinin Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde Dr. öğretim üyesi oğulları Sercan Demirci, merhum Abdurrahman Alpsalcı ve esi ev hanım Gülser Alpsalcı çiftinin Asarcık Devlet hastanesinde hemşire kızları Ayfer Alpsalcı ile hayatını birleştirdi.

ÇiFTLERLE BiRLiKTE OLDULAR

Atakum Konak Otelinde düzenlenen düğün törenine Demirci ve Alpsalcı ailelerinin yanı sıra Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve 21'inci Dönem Samsun Milletvekili Mehmet Çakar, İlkadım Belediye Başkanı Necattın Demirtaş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın Sözcüsü ve ayrıca Türk Kızılay, Canik Şubesi Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Köksal Öner ve davetliler katıldı.

BiRLiKTE ŞAHiTLiK EDiYORUZ

Hep birlikte olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Samsun masa tenisi il temsilcisi Vedat Demirci, “Dostlarla beraber bu mutlu günde ve bu güzel bir Midyat havasında beraber olmak gerçekten çok güzel. Bu akşam çok değişik duygular içindeyim. Yeni bir yuvanın kurulmasına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Bundan daha güzel bir an olamaz. Mutluluklar paylaştıkça büyürler. Biz de dostlarımızla bu mutlu günümüzde beraberiz“ dedi.  Köksal ÖNER

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...