Samsun

Durmadan, yılmadan çalışacağız

27’inciDönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, Samsun’un Bafra İlçesi’ne bağlı Osmanbeyli mahallesinde bulunan kahveyi ziyaret etti

Durmadan, yılmadan çalışacağız

22 Haziran 2018 13:48
-A

+A

Kahvede bulanan mahalle sakinleri Milletvekili Adayı Çamaş’ı hoşgörü ve sevinçle karşıladı. Edilen keyifli sohbetin ardından Çamaş söz alarak, ”Türkiye Cumhuriyetinin beka ve birliğini yüksek bir sadakat ve yürekli bir mücadeleyle savunacağız. Biz milletimiz ve memleketimiz için buradayız. Durmadan, yılmadan çalışacağız” diyerek mahalle sakinlerinin desteklerini istedi.
24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı olan Abdurrahman Çamaş, seçim çalışmalarında çalışkanlığıyla göz kamaştırıyor. Çok sayıda ziyaretleriyle, iddialı mitingleriyle, ses getiren düşünceleri ve konuşmalarıyla halkın sevgisini kazanan Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Samsun’un Bafra ilçesinde Tabakhane Mahallesi Atatürk Bulvarı’ndaki Bulvar AVM açılışına katılan Çamaş, yeni açılan mağazayı gezerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
ÇAMAŞ’TAN MiTiNG ÜSTÜNE MiTiNG
27’inci Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, sırasıyla Samsun’un Bafra ilçesine bağlı Gazipaşa, Altınyaprak ve Hacınabi mahallelerinde miting düzenledi. Mahalleliler tarafından yoğun ilgi ve coşku ile karşılanan Çamaş, konuşmalarında şunlara yer verdi; “Kıymetli halkım, öncelikle söylemeliyim ki, sizlerden gördüğüm sevgi, ilgi ve alaka beni onurlandırdı. Sizler yanımda olduğunuz sürece bizi kimse yıldıramaz. Bizler de memleketimiz için, siz değerli halkımız için elimizden gelenin çok daha fazlasını yaparız. Halkımın her kesimi için ayrı ayrı çaba sarf edeceğim.  Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Milletvekiliniz olarak biz sizlere geleceğiz, siz değil. “Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben” Bizler bu anlayışı benimsedik. Bu misyonla da yolumuza devam edeceğiz.”  Böylelikle konuşmalarına son veren Çamaş, mahalle halkına teşekkürlerini sunarak desteklerini istedi.
ÇALIŞKANLIĞI GÖZ KAMAŞTIRIYOR
24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı olan Abdurrahman Çamaş, seçim çalışmalarında çalışkanlığıyla göz kamaştırıyor. Çok sayıda ziyaretleriyle, iddialı mitingleriyle, ses getiren düşünceleri ve konuşmalarıyla halkın sevgisini kazanan Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Sırasıyla Bafra Ağız ve Diş Hastanesi, DAMSAN, Blue Tekstil ve OSB müdürü Recai Akça’yı ziyaret eden Milletvekili Adayı Çamaş çalışanlarla muhabbet edip sorunlarını dinledi. Ziyaretlerini tamamlamadan önce teşekkürlerini sunarak desteklerini istedi.
MUHTARLARLA BULUŞTU
24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı olan Abdurrahman Çamaş, Milliyetçi Hareket Partisi Bafra İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Muhtarlar Kahvaltı programına katıldı.
Bafra Ali Kale Turistik Tesislerinde düzenlenen programa Abdurrahman Çamaş’ın yanı sıra Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve Muhtarlar Dernek Başkanı Salih Zeki Nayır da katıldı. Edilen keyifli sohbet ve kahvaltının ardından Çamaş söz alarak “Saygıdeğer katılımcılar, öncelikle hepinize hoş geldiniz diyor ve saygıyla selamlıyorum. Beklenen seçime 2 gün kaldı. Öncelikle hayırlara vesile olmasını temenni ederim. 24 Haziran’dan sonra her şey farklı olacak, artık sürekli seçimler olmayacak, refah ülkemizde hakim olacak. Her kesime hitap edeceğiz ve gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı, sıkılmadık el kalmayacak. Biz bu bölgenin evladıyız. İlk işimiz Hemşehrilerimizin dertlerini problemlerini Meclise taşıyarak onların dertlerini çözüme ulaştırmak istiyoruz. Bizim bu bölge ’ye borcumuz var. Bu borcu hemşehrilerimize hizmet ederek ödeyeceğiz” dedi.
ÇAMAŞ GÖNÜLLERE TAHT KURDU
27’inci Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı Abdurrahman Çamaş, Küçükpazar ve Beşyol esnafını ziyaret etti. Esnaflarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Çamaş, sorunların çözümü için bizzat ilgileneceğini, mağdur tek bir vatandaşın bile olmayacağını söyleyerek esnafların desteğini istedi.
 
 
 
 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...