Ekranlar artık çizilmeyecek!

Teknoloji 21 Şubat 2017 11:06
Videoyu Aç Ekranlar artık çizilmeyecek!
A
a

IndieGoGo üzerinden kitlesel fonlamaya sunulan ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, hiçbir cihazınızın ekranının zarar görmesinden artık korkmayacaksınız.

Akıllı telefonunuzun ekranının çizilmesinden korkuyorsanız, ProtectPax ile bu sorunu kökten çözmeniz mümkün olacak. Sıvı cam olarak nitelendirilenIndieGoGo projesi ProtectPax, tüm ekranlar için güçlü bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.
ProtectPax ile üstün ekran koruması
 
Kitlesel fonlama desteği bekleyen ProtectPax, tüm cam yüzeyler için görünmez bir koruma sağlıyor. Aslen havacılık ve uzay endüstrileri için geliştirildiği belirtilen sıvı cam, ustalıkla hazırlanmış bir teknik sürece sahip. Camı çok daha dirençli ve dayanıklı hale getiren süreçte, sıvıyı akıllı cihazınızın ekranına uyguluyorsunuz ve cihazınız 10 dakika içerisinde hazır hale geliyor. Sıvı kuruduktan sonra ekranı parlak ve güçlü hale getirirken çiziklere, çatlaklara ve hatta düşmelere karşı da koruyor.

Jel içerisindeki titanyum dioksit nano parçacıkları, ekranınızın ekranındaki mikroskobik boşlukları doldururken darbelere ve çiziklere karşı takviye ediyor. ProtectPax böylece ekranı safir veya yakut kadar set hale getiriyor ve optik bir filtre gibi davranıyor.

ProtexPax, Mohs Sertlik Ölçeği’nde 9H olarak derecelendiriliyor. Bu derecelendirmenin bıçak veya eğe çeliğinden fazla daha sertlik anlamına geldiğini belirtelim. ProtectPax, 365 gün koruma sağlıyor ve ayrıca elektromanyetik radyasyona karşı korumanın yanı sıra, dokunmatik ekran işlevini geliştiriyor. Bu korumayı akıllı telefonların yanı sıra gözlük camı, saat, TV ekranı, GPS navigasyon sistemleri, dizüstü bilgisayarlar, e-kitap okuyucular ve dijital kameralar için de kullanabiliyorsunuz.
ShiftDelete.Net
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat