Samsun

En iyisini vatandaş bilir!..

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, pazar günleri makamında ağırladığı vatandaşların dertlerine, sorunlarına ilgili birimler aracılığıyla çözümler buluyor. Demir, "Bu şehrin sıkıntısını, derdini en iyi halkımız bilir" dedi

En iyisini vatandaş bilir!..

5 Kasım 2019 06:47
-A

+A

 
Şehrin gelişimi için projeler, yatırımlar üretirken her fırsatta Samsunlularla iç içe olan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftanın 1 gününü de vatandaşlara ayırıyor. Pazar günleri öğleden sonra vatandaşları makamında ağırlayan Başkan Demir, Samsunluların istek, şikayet ve önerilerini dinliyor. Başkan Mustafa Demir ile birebir görüşme imkanı bulan vatandaşların şikayetleri ilgili birimler tarafından kısa sürede çözüme kavuşuyor.
BiREBiR iLETiŞiM iMKANI
Sokakta, çeşitli programlarda, düğün ve cenazelerde her fırsatta Samsunlularla bir araya geldiğini söyleyen Başkan Mustafa Demir, “Bizim ana gayemiz yaşadığımız şehrin insanlarına hizmet etmek, onlara daha iyi yaşam imkanları oluşturmak. Bu anlayışla halkımızla gittiğimiz her yerde görüşüyoruz, sohbet edip, onları dinliyoruz. Bunun yanı sıra pazar günlerini de halkımıza ayırıyoruz. Bu sayede daha önce görüşemediğimiz hemşerilerimize bir fırsat doğuyor ve birebir iletişim imkanı buluyoruz” dedi.
EN iYi HALKIMIZ BiLiR
'Halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gördüklerini' de ifade eden Demir, “Halkımızın istekleri, görüşleri, şikayet ve önerileri bizim için çok değerlidir. Çünkü şehrimizin sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını en iyi halkımız bilir. Bu nedenle bizim kapımız da, gönlümüz de halkımıza her zaman açık. Pazar günleri öğleden sonra isteyen herkes bizimle görüşebilir. Biz de halkımızın istek ve taleplerini ilgili birimlerimize iletiyoruz ve belediyemizi ilgilendiren problemlerin kısa sürede çözümünü sağlıyoruz” diye konuştu.
ANLAMLI HAFTADA ANLAMLI ZiYARET
Öte yandan, Başkan Mustafa Demir'in, pazar günü gerçekleştirdiği Halk Günü'nde çok özel konukları da vardı. Lösemili Çocuklar Haftası’nda LÖSEV temsilcileri ile birlikte Başkan Mustafa Demir’i ziyaret eden minikler, ilgi odağı oldu. Yakın ilgi gösterdiği çocuklarla sohbet eden ve onları dinleyen Başkan Demir, misafirlerine oyuncaklar hediye ederek onları sevindirdi.  Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU