Engelli genci makam aracı ile annesinin mezarına götürdü

Karadeniz 12 Mayıs 2020 02:03
Videoyu Aç Engelli genci makam aracı ile annesinin mezarına götürdü
A
a

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, engelli genç Serdar Taşkaya’yı (39) makam aracıyla annesinin mezarına götürdü, birlikte dualar okudu ve çiçekler dikti

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok kanser hastası olan annesini 7 ay önce kaybeden ablası ve eniştesi ile birlikte yaşayan zihinsel engelli genç Serdar Taşkaya’yı Anneler Günü dolayısıyla makam aracına alarak annesinin mezarına götürdü. Mezar taşını yaptırma sözünü verdi. 
Zihinsel engelli genç Serdar Taşkaya’dan haberdar olduktan sonra harekete geçerek ona sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiklerini Anneler Günü’nde annesinin kabrine getirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Fatih Üçok, “7 ay önce annesini kaybeden serdar kardeşimiz annesini kesintisiz her gün ziyarete gidiyor. Bugün de Anneler Günü olması dolayısıyla onu makam aracımız ile birlikte annesinin mezarına getirdik. Birlikte dualar ettik, çiçekler diktik. Serdar kardeşimize annesinin mezar taşını yapma sözü verdik. Hayatta olan annelerimize sağlık sıhhat diliyor, vefat eden annelerimize Allah'tan rahmet diliyorum. “ dedi. 
İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER