Samsun

Engelli kardeşlerimize desteğimiz bitmeyecek

Bafra Belediyesi’nin Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata katılmaları ve meslek sahibi olmaları amacıyla, Halk Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde hayata geçirdiği El Sanatları kursu ürettikleri birbirinden renkli ürünlerle dikkat çekiyor

Engelli kardeşlerimize desteğimiz bitmeyecek

21 Şubat 2020 06:05
-A

+A

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Engelliler Koordinasyon Merkezi bünyesinde devam eden kursu ziyaret ederek, ürünleri inceledi ve bilgi aldı.
Belediye olarak engellilere yönelik her türlü çalışmaya destek verdiklerini ve bu desteği sürdüreceklerini belirten Başkan Kılıç, “Burada yapılan el sanatları gerçekten görülmeye değer. Halk Eğitim Merkezimizle iş birliği içerisinde oluşturduğumuz kursumuza katılan kardeşlerimi tebrik ediyorum. Kursumuz Engellilerimize yönelik olmasının yanında el sanatlarımızın yaşatılması noktasında da oldukça önemli. Benzer kurslarımız devam edecek" dedi.
El sanatları kursuna katılan kursiyerler ise, “Belediyemizin Halk Eğitim Merkezimiz iş birliği ile açılan kurs bizler için oldukça önemli. Boş zamanlarımızı değerlendirmenin yanında, el sanatlarımızı öğreniyor, üretime katkı sağlıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç başta olmak üzere katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” dediler.
El Sanatları Kursunu, Başkan Kılıç ile birlikte okuma etkinliğine katılan İsmetpaşa İlkokulu öğrencileri de ziyaret ettiler.  Şila KURUMAHMUTOĞLU
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU