Evliliğe ilk adım

Magazin 2 Kasım 2022 06:26
Videoyu Aç Evliliğe ilk adım
A
a

Yunus Altıntaş ile Özlem Yılmaz, muhteşem bir nişan töreniyle mutluluğa yelken açarak evliliğe ilk adımı attılar

Samsun’un tanınmış işinsanı-hafriyatçı Ergün Altıntaş’ın oğlu Yunus Altıntaş ile Çarşamba eşrafından Yaşar Yılmaz’ın kızı Özlem Yılmaz, muhteşem bir törenle nişanlanarak evliliğe ilk adımı attılar. Çarşamba İstasyon Düğün Salonunda gerçekleştirilen nişan törenine; AK Parti Çarşamba İlçe Başkan Yardımcısı-İşadamı Yahya Güler, Gazete Arena çalışanlarından Ali Altıntaş, çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcileri, meslek odası temsilcileri, davetliler ile genç nişanlılar Yunus ile Özlem’in aile fertleri, yakınları ve arkadaşları katıldılar.
Genç çift Yunus ve Özlem’in anne ve babası Fatma -Yaşar Yılmaz çifti ile Nermin - Ergün Altıntaş çifti, davetlilerle tek tek ilgilenerek, teşekkür ettiler. Davetlilerde genç çift Yunus ve Özlem’e bir ömür boyu mutluluklar dilediler.
İş İnsanı Ergün Altıntaş; böyle anlamlı, güzel günde, akrabalarıyla ve dostlarıyla birarada olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadığını söyleyerek “Evlatlarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmadınız, hepinize teşekkür ediyorum” dedi. 
Genç çiftin nişan yüzüklerini, Ergün Altıntaş taktı. Renkli görüntülerin ve duygusal anların yaşandığı nişan töreninde, davetliler müzik eşliğinde doyasıya eğlenirken evliliğe ilk adımı atan genç çift Yunus ile Özlem de, mutluluklarını belirterek davetlilere teşekkür ettiler. Serdar OKTAV
 
                                                                 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR