Samsun

Gazeteci Ferruh Çetin unutulmadı

Samsun Gazeteciler Cemiyeti’nin kurucularından duayen gazeteci Ferruh Çetin ölümünün 2. yıldönümünde Bafra’da mezarı başında gazeteci dostları tarafından anıldı

Gazeteci Ferruh Çetin unutulmadı

14 Ocak 2018 16:46
-A

+A

Samsun’da bir çok gazeteciye ustalık yapan merhum gazeteci Ferruh Çetin yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek iki yıl önce yaşamını yitirmişti. Ölümünün 2. yıldönümünde Bafra’da mezarı başında gazeteci dostları tarafından anılan Çetin meslekte bir çok başarıya imza atmıştı.
KARANFiLLERi BIRAKTILAR
Ferruh Çetin’in mezarını ziyaret ederek karanfil bırakan gazeteciler arasında Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, Bafra İnternet Yayıncılığı ve Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Hazır ile Bafra'da görev yapan gazeteciler de vardı.
CEMiYETiN KURUCUSUYDU
Mezar başında bir konuşma yapan Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı merhum Ferruh Çetin’in Başkanı olduğu Samsun Gazeteciler Cemiyetinin kurucularından biri olduğunu hatırlatarak “Samsun basınının bugünlere gelmesinde çok emeği vardı. Bizim camiada saygı ve sevgiye önem verilir. Asla bizden önceki duayenleri unutmamız mümkün değil” dedi.
SEViLEN BiR GAZETECiYDi
İNTERYA Başkanı Adnan Hazır da “Ferruh Çetin ustamızı ölümünün ikinci yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu vesileyle basın camiamızdan yitirdiğimiz tüm değerlerimize rahmet diliyoruz” diye konuştu.

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...