Samsun

Gazi’nin Yıldız Kızları’ndan bölgesel gurur

Geçtiğimiz yıl Türkiye Finalleri’ne katılarak kente gurur yaşatan 20 kişilik Samsun Gazi Ortaokulu Yıldız Kız Halk Oyunları ekibi, İl Birincisi olarak Bölge Finalleri’ne katılmaya hak kazandı

Gazi’nin Yıldız Kızları’ndan bölgesel gurur

11 Şubat 2019 09:58
-A

+A

Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonu’nda katıldığı yarışmada Düzenlemeli Dalda İl Birincisi olan Samsun Gazi Ortaokulu Yıldız Kız Halk Oyunları ekibi, bölge finallerine katılmaya hak kazandı. Diğer yandan, Düzenlemesiz Dalga yarışmaya katılan Samsun Gazi Ortaokulu Küçük Kızlar Halk Oyunları ekibi ise İl İkincisi oldu.
9 MART’TA TRABZON’A GiDiYORLAR
Geçtiğimiz yıl Türkiye Finalleri’ne katılarak Samsun’a gurur yaşatan Samsun Gazi Ortaokulu Yıldız Kız Halk Oyunları ekibi, 9 Mart 2019 tarihinde Trabzon’da gerçekleşecek olan Bölge Finalleri’nde de kenti temsil edecek.
SAMSUN'UN GURURU OLDULAR
Öğrencilerine destek veren Okul Müdürü Erkan Seyrek ve Beden Eğitimi Öğretmeni Arzu Bektaş, okulun yanı sıra kente gurur yaşattıklarını söyledi. Antrenörler Gamze Çaylan ve Necip Değerli ise öğrencileri ile gurur duyduklarını ve bu başarıların devamının gelmesi için tüm gayreti gösterdiklerini kaydetti. Yöneticiler, öğrencileri bu önemli başarılarından dolayı tebrik etti.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...