Samsun

Geleceğin dahi çocukları, Piazza'da buluşuyor

Samsun ve çevresinin buluşma noktası Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 30 – 31 Ocak ile 1-2- 3 Şubat tarihlerinde minik ziyaretçilerini Kıds Robotics Atölyesi’nde buluşturacak

Geleceğin dahi çocukları, Piazza'da buluşuyor

29 Ocak 2019 09:01
-A

+A

Ziyaretçilerine alışverişten daha fazlasını sunan Samsun Piazza, Dünyanın hızla değiştiği, üretim şeklinin yeniden belirlendiği günümüzde, geleceğin üreten bireylerinin yetişmesine katkı sunmak amacıyla birbirinden eğitici etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor.
Yarı yıl tatilinin başladığı günden itibaren sürprizlerle dolu etkinlikler hazırlayan Piazza,  30 – 31 Ocak ile 1-2- 3 Şubat tarihlerinde minik ziyaretçilerini Kıds Robotics Atölyesi’nde buluşturacak.Etkinliğe katılacak minik ziyaretçiler, düşünme becerilerini geliştirecek atölye çalışmasında eğlenerek öğrenecekler. Tüketen değil, üreten nesil yetişmesine katkı sunmayı amaçlayan eğitici çalışmalara katılacak minik ziyaretçiler kadar onları izleyen aileleri de keyifli anlar yaşayacaklar.
Hergün saat 13.00 ile 20.00 arasında gerçekleşecek etkinlikte, geleceğin dahileri yaratıcılıklarını gözler önüne serecekler. “Algoritma oyunları”, “Robot Atölyeleri”,  “AR Aplikasyonları ve “Elektrik Devreleri” konu başlıkları altındaki atölye çalışmalarına  5 ile 13 yaş arası çocuklar katılabilecek. Ücretsiz olan etkinliğe katılım için Piazza Club başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU