Samsun

Güç Birliği Yapıyoruz

Samsun Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Eyüp Çakır Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.

Güç Birliği Yapıyoruz

8 Şubat 2020 06:34
-A

+A

Bir dizi inceleme için Havza’da bulunan Samsun Büyükşehir  Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Eyüp Çakır ve beraberindekiler Havza  Belediyesine gelerek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret etti.
Başkan Özdemir ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Eyüp Çakır bir süre ilçede yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretinden ötürü Çakır’a teşekkür ederek; “Halkımıza hizmet için büyük şehir belediyemiz ile birlikte güç birliği yapmaktayız. Yapılan ve yapılacak her hizmette istişare kültürü ile ortaklaşa çalışma yürütülmekte. Bu hizmetin hem kaliteli hem de hızlı şekilde halkımıza ulaşması demek.” dedi.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Eyüp Çakır belediyeler arası koordinasyon ve işbirliği ile işlerin hızlı bir şekilde ilerlediğini belirterek; “Sayın belediye başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Halkımızın ve muhtarlarımızın taleplerini karşılamak için yoğun şekilde çalışmaktayız.” dedi. Şennur ERCAN
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU