Samsun

Bafra Belediyesi üretiyor, tasarruf sağlıyor

Bafra Belediyesi, ilçe genelinde kullandığı park ve dolmuş duraklarında kullanılan oturma grupları, banklar, kamelyaları kendi bünyesinde üretiyor

Bafra Belediyesi üretiyor, tasarruf sağlıyor

21 Şubat 2020 06:59
-A

+A

Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın talimatı ile üretimde hızlı bir ivme yakalayan ve dışa bağımlılıktan kurtaran söz konusu uygulama sayesinde, Bafra Belediyesi ciddi anlamda tasarruf sağlıyor.
Bafra Belediyesi, Destek Hizmetleri Müdürlüğü şantiyelerinde bulunan atölyede üretilenler, ilçe merkezinde ihtiyaç durulan noktalarda kullanılıyor.
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "İlçe merkezimizde dâhil olmak üzere tüm mahallelerimizde ihtiyaç duyulan; kamelya, bank, çim görünümlü çöp konteynerleri, kalem çit gibi ihtiyaçlarımızı kendimiz üreterek, maliyeti önemli ölçüde düşürüyoruz. Bu belediyemize ciddi manada tasarruf sağlıyor. Belediyemizi dışa bağımlıktan kurtaran çalışmalarımıza üretim yelpazemizi genişleterek devam edeceğiz” dedi.
Bafra Belediyesi, ekipleri estetik görünümü ile de dikkat çeken ürünlerin yanında, hizmet ağını genişletmek ve daha modern hale getirmek için yeniden projelendirilen Kadın Emek Pazarı stantları ve tabelalarını da kendileri hazırlıyor. Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

SON DAKİKA
ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU