Samsun

Geleneksel Lovelet 4. Müzik Yarışması muhteşem final

Lovelet Outlet Geleneksel hale getirdiği Müzik Yarışmasının bu yıl dördüncüsünü gerçekleştiriyor

Geleneksel Lovelet 4. Müzik Yarışması muhteşem final

13 Haziran 2019 06:33
-A

+A

Her yıl ünlü isimlerin jürilik yaptığı müzik yarışmasında bu yıl jüri koltuğunda genç kızların sevgilisi KOLPA Grubu yer alacak, KOLPA Grubuna eşlik eden bir diğer jüri üyesi ise büyük ilgi ile izlenen “Benimle Söyle” yarışmasında jüri üyeliği yapan Seçil Gür olacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda değerli OMÜ Doç.Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul da jüri de yer almaya devam edecek.
Birbirinden başarılı 12 finalistin yarışacağı Müzik Yarışması finalinde Jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek Entonasyon, Çalma Becerisi ve Vokal Uyumu kriterlerine göre değerlendirme yapacak ve ilk üç kazanan yarışmacıyı belirleyecek.
Lovelet Müzik yarışması Finali 16 Haziran Pazar Günü saat:19:00’da başlayacak olup, Final de KOLPA Grubunun Ücretsiz Canlı Konseriyle eğlence devam edecek.
Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi 4 mevsim Outlet olma özelliğiyle Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle siz değerli ziyaretçilerini bekliyor. Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

SON DAKİKA
ÖNE ÇIKANLAR

Günlük Gazeteler

Oku