Samsun

Kurucu İlçe Başkanları Havza’da

Kurucu Başkanlar ilk olarak Ak Parti Havza Kurucu İlçe Başkanı olan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ettiler.

Kurucu İlçe Başkanları Havza’da

9 Kasım 2019 06:26
-A

+A

Başkan Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Çarşamba Kurucu İlçe Başkanı ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ak Partinin kuruluşunda görev almanın onurunu her zaman yaşadıklarını belirterek; “Kurulduğu günden bu yana Ak Parti ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duydum. Aynı dönemde partimiz için kurucu ilçe başkanı olarak görev yapan bir kardeşimiz belediye başkanı olarak görmek bizleri daha da mutlu etmekte. Allah yar ve yardımcısı olsun.” Dedi.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek; “Ak Partide birlikte siyasete başladığımız dava arkadaşlarımızı misafir etmekten onur duymaktayım.” Dedi.
Kurucu ilçe başkanları daha sonra Ak Parti Havza İlçe Başkanlığını ziyaret ederek burada bir süre İlçe Başkanı Kadir Kayan ile görüştüler.
Kayan Ak Partinin büyük bir aile olduğunu belirterek; “Ak Partiyi güçlü yapan bu aile yapısı. Bizde eski yeni diye bir şey yok. Partimiz için herkes elinden geldiğince katkı vermekte. Değerli kurucu ilçe başkanlarımı burada ağırlamaktan mutluluk duydum.” dedi. Şennur Ercan
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

SON DAKİKA
ÖNE ÇIKANLAR

HAVA DURUMU