Çarşamba müftülüğü veda programı düzenledi

Kategori: Samsun - Tarih: 28 Eylül 2020 06:52
Çarşamba müftülüğü veda programı düzenledi

Çarşamba İlçe Müftülüğü Görevde yükselme sınavına girerek farklı unvanlarda ataması yapılan personellerine Gol Restoran’ta veda programı düzenledi. Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, “Yeni görev yerlerinizde hepinize başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Müftüsü Osman Karagöz’ün ev sahipliğini yaptığı Programa Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İbrahim Feti Sel ve ilçe müftülüğü daire personelleri katıldı.
SÜREKLİ OKUMASI VE ARAŞTIRMASI GEREKİYOR
Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederken, görevde yükselme sınavında başarılı olan görevlileri tebrik etti ve yeni görev yerlerinde kendilerine başarılar diledi. Kaymakam Yıldırım, “Öğrenmenin önünde hiçbir engelin olmadığını, öğrenmenin yaşının da olmadığını, insanın bilmediğini bilmesi ve kendisini geliştirmek ve yenilemek için sürekli okuması ve araştırması gerekiyor.  Sahip olduğu unvan veya iş ile yetinmemesi gelişerek ve değişerek, özünü kaybetmeden, işini severek ve işine saygı duyarak bulunduğu birimde üst makamlara geçiş yapmak için sürekli ve azimli çalışmaya devam etmesini arzuluyorum. Arzu edilen makama gelinemese dahi saygınlığın kendiliğinden oluşacağını, asıl onanın kişinin kendine güvenmesi ve işini severek yapmasıdır” diye konuştu
ONURLANDIRILDILAR
İlçe Müftülüğünde Şube Müdürü iken, Canik İlçe Müftülüğüne atanan Bünyamin Şahin’e, İlçe Müftülüğünde Murakıp olarak görev yaparken, Salıpazarı Müftülüğü Şube Müdürlüğüne atanan İsa Arıcı’ya,  İlçe Müftülüğünde Murakıp olarak görev yaparken, Vezirköprü Müftülüğü Şube Müdürlüğüne atanan Aziz Demir’e Irmak Camii İmam-Hatibi iken, Kastamonu Araç Müftülüğü Şube Müdürlüğüne atanan Ahmet Çakır’a, Arımköseli Camii İmam-Hatibi iken, Ordu Aybastı İlçe Müftülüğüne Şube Müdürü olarak atanan Ali Şahin’e, Çarşamba Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni iken, Salıpazarı İlçe Müftülüğüne Şef olarak atanan Mithat Aydın’a Çarşamba İlçe müftülüğünde yaptıkları başarılı çalışmaları nedeniyle ‘Başarı Belgesi’ ve plaket takdim edildi.
Program sonunda İlçe Müftüsü Osman Karagöz katılımlarından dolayı İlçe Kaymakamı Doc. Dr. Şükrü Yıldırım’a teşekkür ederken, yeni görev yerlerine gidecek olan görevlilere yeni görevlerinde başarılar diledi. Köksal ÖNER
 

http://www.gazetearena.com/haberprint/carsamba-muftulugu-veda-programi-duzenledi-94031.html