Samsun

Hadef'ten ikiz'e ziyaret

Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin, Belediye Başkanı Murat İkiz'i ziyaret etti

Hadef'ten ikiz'e ziyaret

28 Ocak 2019 14:46
-A

+A

Misafirlerini Osmanlı Sofrası Tesislerinde ağırlayan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz HADEF'in çalışmalarına her zaman destek verdiklerini dile getirerek, "Havza Belediyesi olarak federasyonumuzun yanında olmaya devam edeceğiz. HADEF bizim için önemli bir kurum. Hemşerilerimizin bizlere vermiş oldukları destekler önemli. Kurulduğu günden bu yana HADEF kuruluş ilkeleri doğrultusunda ilçemize hizmet etmeye devam ediyor." dedi.
Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) Genel Başkanı Enver Şahin  de yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirdiği ziyaretinde, çalışmaları hakkında bilgi verdi, görüş alışverişinde bulundu.
Enver Şahin, ilçe dışında yaşayan Havzalıları Havza'ya katkı sağlamak için bir araya getirmeyi amaçladıklarını anlatarak, ilçenin tanıtımına yönelik çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
Havza Sanayici ve İşadamları Derneği (HASİAD)Genel Başkanı ve HADEF Kurucu Başkanı Fikret Bıyık ise STK’lar olarak amaçlarının ilçeye hizmet olduğunu belirterek; “Bizim tek amacımız ilçemize hizmet ve doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu amaçla kurduğumuz Havza Sanayici ve İşadamları Derneği de hızla büyümekte.” Dedi.
Konuşmaların ardından Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, HADEF Genel Başkanı Enver Şahin ile HASİAD Genel Başkanı ve HADEF Kurucu Başkanı Fikret Bıyık ve beraberindekilere tirit ikram etti.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU