Samsun

Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkürler

Havza'da Kovid-19 salgınının önlenmesine yönelik uygulanan 2 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ikinci gününde de Havza Belediyesi çalışmalarına aralıksız devam etti. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkür ediyorum” dedi

Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkürler

11 Mayıs 2020 06:26
-A

+A

Kısıtlamanın ikinci gününde de Havza Belediyesine bağlı Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü tarafından çalışmalara ara verilmeden devam edildi. Zabıta ekiplerince ilçe genelinde ekmek satışı yapanlar ile fırınlar, tatlıcılar ve Anneler günü nedeni ile hafta sonu açık olan çiçek satışı yapan iş yerlerinde denetim ve bilgilendirme yapıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ise ilçe genelinde ot ilaçlaması çalışması yapıldı.
Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapmış olduğu açıklamada sokağa çıkma yasağına Havza genelinde uyulduğunu ifade ederek, “Halkımıza evlerinde kaldıkları için teşekkür ediyorum. Eminim ki kısa süre sonra halkımızın tedbirlere uyması neticesinde bu iş bitecek. Temizlik işlerimiz ile Zabıta Müdürlüğümüz çalışmalarına ve denetimlerine aralıksız devam edecek. Unutmayalım yapılan her şey halkımızın sağlığı için. Havza'da sokağa çıkma yasağına uyma oranı oldukça yüksek. Teşekkürler Havza” dedi.
Şennur ERCAN
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Hasat Etkinliği

Hasat Etkinliği

07:14 - 5 Haziran 2020

Hedef çevreye duyarlı bir şehir

Hedef çevreye duyarlı bir şehir

07:15 - 5 Haziran 2020

Çevre dostu belediye

Çevre dostu belediye

07:24 - 5 Haziran 2020

HAVA DURUMU