Samsun

Hamamlarda ve konaklama tesislerinde korona önlemleri

Kaplıcalar diyarı Samsun'un Havza ilçesinde yeni normalleşme süreci ile birlikte hamamlar ve konaklama tesisleri hizmet vermeye başladı. 55 dereceyi aşan kaplıca suyu ile konuklarına şifa dağıtan hamamlarda pandemi tedbirleri üst düzeyde tutuluyor

Hamamlarda ve konaklama tesislerinde korona önlemleri

12 Temmuz 2020 06:34
-A

+A

Korona virüs döneminde geçici süreliğine kapatılan hamam ve oteller heni normalleşme süreci ile birlikte tekrardan hizmet vermeye başladı. Konaklama tesisleri normal doluluk oranının yüzde 30-40'ı kadar müşteri alırken kansızlık, kadın hastalıkları, eklem ağrıları, romatizma ve deri hastalıkları gibi birçok sağlık sorununa iyi geldiği bilinen kaplıcalarda ise maske mesafe ve hijyen tedbirleri uygulanıyor. 
İyi hizmet verebilmek için kapasitemizin yüzde 30 ile 40 arasında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz
Özel bir otelin genel müdürü olan Şafak Zeybek, 1 Temmuz itibarıyla kaplıca tesislerinin hizmete açıldığını söyleyerek, "Yönetmeliklere uygun şekilde hazırlıklarımızı tamamladık. Kaplıcalarımız, restoranımız, odalarımız, yüzme havuzlarımız son derece özenle ve hijyen doğrultusunda hazırlanıp misafirlerimize sunulmaktadır. İyi hizmet verebilmek için kapasitemizin yüzde 30-40 arasında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Sağlık turizmi olduğumuz için misafirlerimize zor günlerde yardımcı olmak istiyoruz. Maskesinden ayakkabısının altına kadar tüm hijyeni burada uyguluyoruz" dedi. 
İHA
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ASRiAD'tan Oruç'a ziyaret

ASRiAD'tan Oruç'a ziyaret

06:58 - 13 Ağustos 2020

Ladik Gölü'nde kara göründü

Ladik Gölü'nde kara göründü

06:50 - 13 Ağustos 2020

Çarşamba'ya hafızlık kursu

Çarşamba'ya hafızlık kursu

06:34 - 13 Ağustos 2020

HAVA DURUMU