Samsun

Her zaman eğitimin yanındayım!

Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis,"Yüreği okula ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımıza, öğretmenlerine, arkadaşlarına ve okuluna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan sevgili çocuklarımıza ve onurlu mesleği seçen değerli öğretmenlerimize 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Her zaman eğitimin yanındayım!

9 Eylül 2019 06:19
-A

+A

Okuyan, araştıran, geleceğe dair hedefleri olan nesiller yetiştirmek asli vazifelerimizin arsında yer almakta olduğunu vurgulayan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis,"Toplumların huzurlu, güvenli ve refah içinde yaşaması ancak bu şekilde mümkündür. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ne kadar iyi yetiştirebilirsek ülkemizin yarınları da o kadar güvende ve aydınlık olacaktır" dedi.
EĞiTiM AiLEDE BAŞLAR OKULDA DEVAM EDER
Eğitimi, 2023-2053 ve 2071 vizyonuna elbirliği taşıyacaklarının altını çizen Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “Öğrencilerimizin hedeflerini daima yüksek tutarak planlı ve düzenli çalışması, öğretmenlerimizin bilgiyi aktaran değil, bilgiye ulaşma yollarını sunan kişiler olmaları, velilerimizin ise her alanda çocuklarına destek vermeleri gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının ilçemize, tüm eğitim çalışanlarımıza, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor, başarılı bir eğitim-öğretim yılı temenni ediyorum” diye konuştu.
TEMEL TAŞLARIMIZ BiZiM iÇiN ÖNEMLi
Her yıl olduğu gibi yeni eğitim- öğretim yılında da belediye başkanı olarak hedeflerinin arasında yer aldığını anımsatan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, "2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı, fedakar öğretmenlerimize emanet ediyor, yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakar ve onurlu mesleği temsil eden öğretmenlerimize ve tüm ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, başarı dileklerimle sevgilerimi sunuyorum. Bu vesile ile aramızdan ayrılarak ahrete intikal eden başta Başöğretmenimiz Ulu Öder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere öğretmenlerimizde rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.  Köksal ÖNER
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU