Samsun

Herşey çocuklarımız için

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha büyük, daha güçlü, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için milletimizden aldığımız güçle gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi

Herşey çocuklarımız için

17 Eylül 2019 07:08
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cedit Ilıca Spor Futbol Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen kahvaltı programına katıldı.
Cedit Ilıca Spor Futbol Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenen kahvaltı programı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kulüp Başkanı Mehmet Kumbasar ve yöneticileri, sporcular ve ailelerinin yoğun katılımı ile kulüp tesislerinde düzenlendi.
BAŞARILAR DiLEDi
Çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz diyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Bu anlamda en büyük arzumuz, çocuklarımıza ve gençlerimize çok daha parlak yarınlar hazırlayabilmektir. Bizler de, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha büyük, daha güçlü, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için sizlerden aldığımız güçle gayretli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerle yine biraraya gelmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek ister, sporcu çocuklarımıza eğitim ve spor hayatlarında başarılar dilerim" diye konuştu.
Program hatıra fotoğraflarının çekimi ile son buldu.  Şila KURUMAHMUTOĞLU 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU