Samsun

Hilas Thermal bölgenin yıldızı oldu

Samsun Lâdik Hamamayağı bölgesinde kısa süre önce hizmete giren Hilas Thermal tesisleri kısa sürede bölgenin yıldızı oldu.

Hilas Thermal bölgenin yıldızı oldu

27 Kasım 2018 11:00
-A

+A

Kısa bir süre önce düzenlenen tören ile AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan tarafından hizmete açılan Hilas Thermal modern çizgileri ve hizmet anlayışı ile kısa südre yüksek doluluk oranı yakalayarak bölge turizmine katkı sağlamaya başladı.
Özellikle şehrin karmaşası ve gürültüsünden uzak bir tatil isteyenlerini termal suyun şifası ile buluşturan Hilas Thermal müşterilerine modern hizmet yaklaşımları ile de ayrı bir deneyim sunmakta.
Tatil için Hilas Thermal’ı ziyaret edenler ayrıca bir çok ünlü otelde Şeflik yapmış olan Cemalettin Atabek tarafından hazırlanmış olan Türk ve Dünya mutfaklarının bir çok farklı lezzetini tatma imkanı bulmaktalar.
Termal suyun şifası ile buluşmak isteyenlerin tercih noktası olan Hilas Thermal turizme vermiş olduğu katkıların yanı sıra bölgede oluşturduğu istihdam ile de birçok kişiye iş kapısı oldu.
Hilas Thermal Genel Müdürü Şenel Aybek Hilas Thermal’ın açıldığı günden itibaren yoğun ilgi gördüğünü belirterek; “Genel misafirlerimize geleneksel Türk misafirperverliğini modern hizmet anlayışımız ile harmanlayarak hizmet etme çabası ve gayretindeyiz. Bu gayretimizin de meyvelerini kısa sürede yakalamış olduğumuz doluluk oranları ile gördük. Hilas Thermal sadece bir tatil imkanı değil aynı zamanda termal suyun şifası ile de buluşuyorlar. Yine ünlü şefimiz Cemalettin Atabek tarafından hazırlanmış olan Türk ve Dünya mutfaklarının örnekleri ile de damaklarında ayrı bir tat bırakmanın çabasındayız. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyen herkesi şifalı termal suları ile Hilas Thermal’e bekliyoruz” dedi.

Kaynak : Şila KURUMAHMUTOĞLU

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...