Samsun

Hizmet etmek içimize işledi

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, '' Faydalı olmadığımız, faydalı işler yapmadığımız her an büyük ızdırap yaşıyoruz'' dedi

Hizmet etmek içimize işledi

16 Ağustos 2018 17:01
-A

+A

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü'de gerçekleşen toplu sünnet şölenine katıldı. Samsun'un Vezirköprü ilçesi Esenköy Uzunçayır Yaylası'nda toplu sünnet şöleni gerçekleşti ve 330 çocuk sünnet oldu. AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  festivale katılarak çocukların mutluluğuna ortak oldu.
HiZMET ETMEK iÇiMiZE iŞLEDi
Konuşma yapan Milletvekili Yılmaz, makamların gelip geçici olduğunu ve halk için hizmet etmenin her zaman kalıcı olduğunu ifade ederek, ''Hizmet etmek içimize işledi. Makamlar gelip geçici. Biz halkın içinden biriyiz. Halkımıza hizmet etmenin heyecanını her zaman içimizde yaşıyoruz. Hep İnsanlarımıza vatanımıza şehrimize  nasıl faydalı oluruz arayışında olduk. Verilen her görevde bu hisle çalıştık. Faydalı işlerin peşinden koştuk. Faydalı olmadığımız, faydalı işler yapmadığımız her an büyük ızdırap yaşıyoruz'' diye konuştu.
GÜZEL GÜNÜN HEYECANINI YAŞIYORUZ
Yılmaz; ''Çocuklarımızın sünnet, okul, askerlik, nikah, iş gibi hayatlarında önemli günler vardır. Şuan önemli günlerin birinin heyecanını yaşıyoruz. Sünnet olan çocuklarımızı alnından öpüyorum ve onlar adına büyük mutluluk duyuyorum'' şeklinde konuştu.
Şünnet Şöleni, çocuklara çeşitli hediyelerin verilmesi, plaket takdimi ve eğlenceyle tamamlandı.
Festivale  Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Kaynak : Mustafa BALÇIK

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...