Spor

ilçelerini Samsun’da temsil edecekler

Çarşamba Gençlik Ve Spor ilçe Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Doğu Bölgesi Genç Erkek ve Genç Kız A Voleybol Müsabakalarını tamamladı.

ilçelerini Samsun’da temsil edecekler

7 Aralık 2018 10:31
-A

+A

Bu yıl okul sporları il tertip komitesinin almış olduğu karar doğrultusunda, Çarşamba, Terme, Salıpazarı, Ayvacık doğu ilçeleri okullarının temsilcileri arasında merkez ilçe olarak Çarşamba ilçemizde düzenlenen Genç Erkek ve Genç Kız A Voleybol müsabakalarında toplam 24 okul katıldı.
CENTiLMENCE MÜCADELE ETTiLER
Genç Erkek A Voleybol kategorisi üçüncülük müsabakasında Terme Kozluk OVM Fen Lisesi, Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni 2– 1 yenerek üçüncü oldu. Final müsabakasında Çarşamba Fen Lisesi Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi’ni 2– 1 yenerek 2018-2019 eğitim öğretim yılı okul sporları Doğu bölgesi genç erkek A voleybol şampiyonu olurken, Genç Kız A Voleybol kategorisinde ise üçüncülük müsabakasında Çarşamba Fen Lisesi, Terme Fatih Anadolu lisesini 2 – 1 yenerek üçüncü oldu. Final müsabakasında Terme Kozluk OVM Fen Lisesi Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu lisesini 2  -1 yenerek 2018-2019 eğitim öğretim yılı okul sporları Doğu bölgesi genç kız A voleybol şampiyonu oldu.
MÜDÜR OKULLARA BAŞARILAR DiLEDi
Çarşamba Gençlik ve Spor ilçe Müdürü İlkay Aydın, ”İlçe Müdürülüğü olarak centilmence dostluk mücadele eden bütün okul takımlarımıza, okul idarecilerine, beden eğitimi öğretmenlerimize, voleybol okul sporları koordinatörlerimize, emeği geçen herkese teşekkür eder, Samsun da yapılacak olan genç erkek ve genç kız A voleybol il birinciliği müsabakalarında Doğu bölgesini temsil edecek olan takımlarımıza başarılar dileriz” dedi.

Kaynak : Köksal ÖNER

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...