Samsun

ilkadım’da birlikte güç hedef 2023

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Genişletilmiş 72. Danışma Meclisi Toplantısı Derebahçe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

ilkadım’da birlikte güç hedef 2023

28 Eylül 2018 15:20
-A

+A

Toplantıya, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, parti teşkilatı, İlçe Kadın Kolları, İlçe Gençlik Kolları, AK Parti İlkadım Belediyeci Meclis Üyeleri ve AK Parti Mahalle Başkanları, katıldı.
HEYACANIMIZ VE ÇALIŞMAMIZ HEP ZiNDE
Teşkilat olarak programlı ve disiplinli bir şekilde heyecanımızı ve azmimizi zinde tutarak çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyen AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Avukat Hakan Ay, Birlik ve beraberlik içerisinde tüm parti kadrolarıyla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
iLKADIM’DA AK BELEDiYECiLiĞiN BAŞARISI VAR
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise, Belediye olarak yaptıkları proje, yatırım ve hizmetlerden bahsetti.  4,5 yılda AK Parti Belediyecilik anlayışıyla çok büyük icraatlar yaptıklarını anlatan Başkan Tok, İlkadım ilçesindeki hızlı değişim ve gelişimini anlattı. Çok büyük çapta kapsamlı projeleri hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Tok, “2023’e giden yolda belirlediğimiz vizyon ile ilçemizi ve şehrimizi yaşam kalitesi en yüksek şehirlerden biri yapmak için çalışıyoruz. 20 yılda yapılamayan dev projelere imza attık. Bu başarıların arkasında parti teşkilatımız, milletvekillerimiz ve hükümetlerimizin desteği var Bundan sonraki süreçte ise planlamalarımızı 2023 yönelterek İlkadım’ın geleceğini planlıyoruz” dedi.
ÇALMADIK, KAPI SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ
AK Parti İl Başkanı Avukat Hakan Karaduman ise, “Önümüzde yerel seçimler. İnşallah tüm ilçelerde sandıkları patlatacağız. Tüm ilçelerimizde sandık bazlı çalışmalarımıza başladık.  Tüm seçmenlerimize ulaşacağız. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Partimizde şu ana kadar görev yapmış tüm arkadaşlarımıza, teşkilatımızı geçmişten buralara kadar getiren tüm teşkilat mensuplarımıza, bundan sonra çalışmalarını sürdürecek mahalle başkanları arkadaşlarıma, ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
HEDEFLERE ODAKLANMALIYIZ
Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı,  Tüm parti teşkilatlarıyla çok daha güçlü bir şekilde, birlik, beraberlik ve uyumu bozmadan belirlenen hedeflere istikrarlı bir şekilde odaklanılması gerektiğini söyledi.
MiLLETVEKiLi KÖKTAŞ'TAN TEŞEKKÜR
Yoğun bir katılım gösterilen toplantıda konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Çok değerli yol arkadaşlarım; İlçe Danışma Meclisi Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Bu toplantılar bizlerin bilgilerini paylaştığı, yenilendiğimiz, tazelendiğimiz, fikir alışverişinde bulunduğumuz ve ilçemize, şehrimize dair yol haritalarını belirlediğimiz önemli çalışmalardır. Bu toplantıya böyle yoğun iştirakinizden dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Film Günleri büyük ilgi gördü

Film Günleri büyük ilgi gördü

10:39 - 13 Aralık 2018

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

OSBÜK Samsun’a çıkarma yapıyor

10:32 - 13 Aralık 2018

Demir ve Tok esnafla buluştu

Demir ve Tok esnafla buluştu

10:25 - 13 Aralık 2018

Büyükşehir hız kesmiyor!

Büyükşehir hız kesmiyor!

10:21 - 13 Aralık 2018

Tekkeköy’de değişim sürüyor

Tekkeköy’de değişim sürüyor

10:16 - 13 Aralık 2018