Samsun

ilkadım’da büyük buluşma

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ağırladı

ilkadım’da büyük buluşma

16 Mayıs 2018 14:58
-A

+A

Samsun’da 19 yıldır belediye başkanı olarak görev yapan Yusuf Ziya Yılmaz, merkez ilçe belediyelerine dönük ilk ziyareti İlkadım Belediyesi’ne yaptı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Hakan Ay, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti İlkadım ilçe yönetim kurulu üyeleri ve beraberindeki heyet ile birlikte Başkan Erdoğan Tok’u ziyaret eden AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran’ın Türkiye’de yepyeni bir dönemin perdesini aralayacağı çok kritik ve önemli bir seçim olacağına vurgu yaptı.
TÜRKiYE’NiN KADER SEÇiMi
Türkiye’nin önündeki hedeflere ulaşmanın kapısını aralayacak olan seçimlerle ülkenin kaderinin oylanacağını ifade eden Yılmaz, “24 Haziran’da Cumhurbaşkanımız ve AK -Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin gelecek vizyonu ile ilgili koyduğu 2023 2053 ve 2071 hedeflerde oylanacaktır.  Bu hedeflere ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
HEM CUMHURA HEM MECLiSE GÜÇLÜ DESTEK              
24 Haziran Seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediyesi görevinden istifa eden 27. Dönem Milletvekilliği için Aday Adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz’ı kabul eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 10 gün önce Türkiye’nin yeni yol haritası olan seçim manifestosunu açıkladı. Bu tarihi manifesto, Türk Milletine verilen bir ahittir, yemindir. Milleti ile ahitleşen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yeni dönemde partimizin güçlü bir şekilde mecliste temsil edilebilmesi için çok çalışacağız. 24 Haziran’da sadece, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde değil, Meclis Sandığında da iktidar olmamız lazım. Yeni dönemde Meclis'te her zamankinden daha fazla çoğunluğa ihtiyaç var. Tek bir oyun bile kıymetli 24 Haziran’da Samsun’dan en yüksek oyu çıkartmak için tüm parti teşkilatımızla birlikte çok çalışacağız“ diye konuştu.
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’a ziyaretin anısına hediye takdim etti.  

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Söz, Atakumluların olacak!..

Söz, Atakumluların olacak!..

08:11 - 23 Şubat 2019

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

Bilim ve eğitim kenti Atakum!..

08:10 - 23 Şubat 2019

Güçlü meclis güçlü hizmet

Güçlü meclis güçlü hizmet

08:09 - 23 Şubat 2019

31 Mart’ta millet kazanacak

31 Mart’ta millet kazanacak

08:02 - 23 Şubat 2019

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

Gençlerle, ‘AB Sohbeti’

08:59 - 23 Şubat 2019