Samsun

insanı yaşat ki devlet yaşasın

Başkan Osman Genç, Pazartesi günleri gerçekleştirdiği Haftalık İstişare Toplantısı'nda halkın istek ve taleplerini ilgili müdürlerle paylaşıyor. Genç, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla halkımız ne istiyorsa onu yapıyoruz" dedi

insanı yaşat ki devlet yaşasın

15 Ocak 2019 08:04
-A

+A

Mahalle gezileri, düğün cenaze, Pazar ziyaretleri ve gittiği camilerde her fırsatta vatandaşlarla buluşan Başkan Osman Genç, görüştüğü vatandaşların istek ve taleplerini tek tek not alıyor. Başkan Genç, daha sonra not aldığı istek ve taleplerin yerine getirilmesi için Pazartesi günleri gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısı'nda paylaştığı ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürlerine talimat veriyor.
DAHA YAŞANABiLiR BiR ŞEHiR iÇiN
Başkan Genç, bu hafta başında da Haftalık İstişare Toplantısı'nda başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile biraraya geldi. Çalışma ekibini tek tek dinleyen, yapılan çalışmalar ve planlanan projeler ile ilgili karşılıklı değerlendirmede bulunan Başkan Genç, "Şehrimizi daha modern, daha çağdaş ve daha yaşanabilir güzel bir şehir haline getirebilmek için çalışıyoruz. Bu noktada halkımızın ne istediği önemli. İlk göreve geldiğimiz günden beri Canik Belediyesi olarak halkımız ne istiyorsa onu yapıyoruz" dedi.
iNSANI YAŞAT Ki DEVLET YAŞASIN
Yaptıkları istişare toplantıları neticesine göre hizmet planlamasını yaptıklarını belirten Başkan Genç, "Yaptığımız toplantılarda, çalışmaların, yürütülen işlerin ne aşamada olduğunu ve hangi işlere başlayacağımızı daha iyi görüyoruz. Bu şekilde hizmet odaklı ve insan odaklı olarak, Canik'e en güzel hizmetleri yapıyoruz. 15 yıldır 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' prensibiyle halkımızın daha müreffeh ve daha huzurlu bir şehirde yaşamalarını sağlıyoruz" diye konuştu.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU