Iyi bayramlar Samsun

Samsun 31 Temmuz 2020 07:39
Videoyu Aç Iyi bayramlar Samsun
A
a

Kurban Bayramı dolayısıyla Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın kutlama mesajı yayımladılar

Dağlı, “Bizleri manevi iklimiyle saran, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, milli birlik ve beraberliğimizin önemli sembollerinden olan bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz” dedi.
Karaaslan, “Millet olma bilincimizi tazeleyen, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularımızı zirveye taşıyan Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın huzurunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi.
Yılmaz, “Millet olarak sahip olduğumuz en büyük hasletlerden olan merhamet, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duyguları bayramlar vesilesiyle canlı tutulmalıdır” dedi.
Demir, “Kurban, cömertliktir. Kurban, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Kurban, bu dünyada misafir olduğumuzun tekrar tekrar hatırlanmasıdır” dedi.
Bayramların sevgi, kardeşlik ve paylaşmanın ön plana çıktığı çok özel günler olduğunu söyleyen Başkan Murzioğlu, ​“Bir kez daha mübarek Kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Kurban Bayramı’nın tüm Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesi dileklerini ileten Başkan Demirtaş, “Bayramlar birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendiren en önemli günlerdir” ifadelerine yer verdi.
Aksu, "Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Bu bayramda da millet olarak en büyük gücümüz olan birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularımızı daha da pekiştireceğimize inanıyorum” dedi.
Doğan, “Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Togar, “Kurban Bayramı, özellikle bizlere yardımlaşma dayanışma ve paylaşmayı ifade etmektedir. Kurban ibadeti, bireye gerektiğinde malını ve canını Allah yolunda feda edebilme bilincini aşılar” dedi.
Apaydın, “Bayram vesilesiyle birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da güçlenmesini diliyorum. Ailelerimize, dostlarımıza, komşularımıza ve büyüklerimize bayram sevinci içinde nice güzel günler temenni ediyorum” dedi.
Haber MERKEZİ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER