Spor

Judoculara ‘Bakan’ kutlaması

Spor Bakanı Dr. Mehmet Muhammet Kasapoğlu, Avrupa ve Dünya’da büyük başarılar elde eden milli judocuları ve teknik heyeti makamında kabul ederek tebrik etti.

Judoculara ‘Bakan’ kutlaması

10 Aralık 2019 07:30
-A

+A

Bu yıl takım ve bireysel dallarda Avrupa Şampiyonluğu, Avrupa Gençlik Oyunları (EYOF) Şampiyonluğu, Dünya üçüncülüğü elde ederek ülkemize altın, gümüş ve bronz madalyalar getiren Judo Milli Takımı sporcuları ve teknik heyeti Spor Bakanı Mehmet Muhammet Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Teknik heyet ve sporcularla tek tek ilgilenerek onları üstün başarılarından dolayı kutlayan Kasapoğlu, “Geleceğin şampiyonları sizlerden çıkacak” dedi. Daha sonra sporculara, antrenörlere hediyelerini veren Bakan Kasapoğlu, çalışmalarında başarılar diledi.
YERLiKAYA’YA DA MiSAFiR OLDULAR
Milli judocular ve teknik heyet ayrıca Federasyon Başkanı Sezer Huysuz ile birlikte Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’ya misafir oldu. Milli sporcular ve teknik heyet son olarak Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, Federasyon eski Başkanı Fatih Uysal ile birlikte bir aile yemeği için öğlen yemeğinde bir araya geldi. Samsun, Ankara TOHM ve Ümit Milli Takım teknik heyetleri adına yapılan açıklamada, Bakan Kasapoğlu’na, Bakan Yardımcısı Yerlikaya’ya, Federasyon Başkanı Huysuz’a gösterdikleri yakın ilginin sporcular için motivasyon kaynağı olduğu belirtilerek, teşekkür edildi. Haber Merkezi
 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sabah akşam antrenman

Sabah akşam antrenman

06:47 - 10 Ağustos 2020

Tek antrenman yaptılar

Tek antrenman yaptılar

00:30 - 9 Ağustos 2020

HAVA DURUMU