Samsun

Kadın olarak yaratılmak bir şereftir!..

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Çarşamba'da partili kadınlara hitap etti, "Yaradan size öyle bir nimet verdi ki, kullarını dünyaya getirme görevini size verdi" dedi

Kadın olarak yaratılmak bir şereftir!..

6 Mart 2019 13:11
-A

+A

Cumhur İttifakı’nın AK Parti'den Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Çarşamba İlçesi'nde Kadınlar Şehri Konuşuyor programına katıldı. Mustafa Demir, kadınlara hitap ettiği konuşmasında 8 Mart Kadınlar Günü'nü kutladı ve "Kadın olarak yaratılmak bir şereftir, bir nimettir" dedi.
ÇARŞAMBALI KADINLAR 'ŞEHRi KONUŞUYOR'
Mustafa Demir, beraberinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Comart, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ve teşkilat üyeleri ile birlikte Çarşamba Seçim İrtibat Bürosu'nda 'Kadınlar Şehri Konuşuyor' programına katıldı. Burada kadınlara hitap eden Mustafa Demir, 3 gün sonra kutlanacak Dünya Kadınlar Günü'ne yönelik önemli açıklamalarda bulundu.
YARADAN ÖYLE BiR NiMET VERDi Ki...
Konuşmasında, 3 gün sonra kutlanacak Dünya Kadınlar Günü'ne de yer ayıran Mustafa Demir, "Yaradan hepimizi yaratıyor. Kadın olarak yaratılmak, yaratılıştan öyle bir şeref ki, öyle bir nimet ki... Ne diyor peygamberimiz; cennet anaların ayakları altındadır. Ben bunun doğruluğuna inanıyorum, bunu ömrümde yaşıyorum. Benim annem 86 yaşında ama hala bana 3 yaşındaymışım gibi davranıyor. 9 kardeşiz ama bir tanemize fiske vurmadı, bir kere yüksek sesle bağırmadı. Annelik bu. Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şunu söylemek istiyorum. Yaradan size öyle bir nimet verdi ki, kullarını dünyaya getirme görevini size verdi. Bunun şükrünü milyarlarca yıl geçse eda etmek mümkün değil" dedi. Mustafa Demir, çocuklara boyama kitabı hediye etti.

Kaynak : Nesrin HOCAOĞLU

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...