Samsun

Kansere yenik düşen polise son görev

Samsun İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve bir süredir kanser tedavisi gören polis memuru 41 yaşındaki Hüseyin Acar hayatını kaybetti. Acar için, İl Emniyet Müdürlüğünde tören düzenlendi

Kansere yenik düşen polise son görev

1 Kasım 2017 12:54
-A

+A

Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulundan 2001 yılında mezun olan ve daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğünde göreve başlayan Mustafa Acar, şark görevi için 2006 yılında Bingöl’e atandı. 2011 yılında şark görevini tamamlayan ve ardından Kastamonu Emniyet Müdürlüğü emrine atanan Acar, son olarak ise 2014 yılında Samsun-Tekkeköy İlçe Emniyet Müdürlüğünde göreve başladı. Evli ve 3 çocuk babası olan Hüseyin Acar, pankreas kanserine yakalanarak tedavi görmeye başladı. Bir süredir tedavi gören ve kanserle mücadele veren Acar, tedavi gördüğü sırada hayatını kaybetti. 
Hayatını kaybeden polis memuru için bugün Samsun Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. Düzenlenen törende Hüseyin Acar için helallik alınarak dualar edildi. Hayatını kaybeden polis memurunun annesi ve ailesi törende gözyaşlarını tutamadı. 
Törenin ardından nakil aracıyla Canik ilçesi Devgeriş Mahallesi’ne götürülen Hüseyin Acar’ın naaşı, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, köy mezarlığına defnedilecek.  
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...