Karaaslan'dan Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi’ne ziyaret

Ekonomi 3 Ekim 2022 06:21
Videoyu Aç Karaaslan'dan Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi’ne ziyaret
A
a

Samsun’da düzenlediği bir dizi program ile sivil toplum örgütleri ile buluşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ziyaretleri kapsamında Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesini ziyaret etti

Memur Sen ve bağlı sendikaların yeni hizmet binasını ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ziyaretler kapsamında Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesini ziyaret ederek bir süre Bem Bir Sen Samsun İl Başkanı Savaş Gayretli ve Bem Bir Sen Samsun Kadın Kolları Başkanı Yasemin Başer ile görüşerek sendikal faaliyetler hakkında bilgiler aldı.
Bem-Bir-Sen Samsun İl Başkanı Savaş Gayretli AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ‘a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, “Sayın AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan ziyaretleri bizler mutlu etti. Her zaman bizlerin aynında olduğumuz AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan’a teşekkür ederim” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise Gayreti ve Başer’i tebrike ederek, Bem Bir Sen yerel idarelerde görevli memurlar adına önemli çalışmalara imza attığını belirterek memleketin hayrına olan her konuda STK’ların yanında olduklarını belirtti.
Ziyaretin sonunda Bem-Bir-Sen Samsun İl Başkanı Savaş Karaalsan’a ziyaretin anısına işlemeli Bayrak hediye edereken, Bem Bir Sen Samsun Kadın Kolları Başkanı Yasemin Başer ise çiçek takdim etti. Şennur ERCAN
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR