Spor

Kasapoğlu, başarılı sporcuları makamında kabul etti

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu, Canik Belediyespor Basketbol Kulübünden Milli Takım kampına davet edilen Zeynep Acar, Beren Gemici, Şevval Suiçmez, Nisan Temurtekin ve Pınar Durmuş'u aynı zamanda Fransa'da düzenlenen Dünya Para Atletizm Grand Prix de çeşitli başarılar elde eden Enes Şahin, Gökhan Akın ve Antrenörlerini makamında kabul etti

Kasapoğlu, başarılı sporcuları makamında kabul etti

6 Eylül 2019 07:30
-A

+A

İlk olarak Milli Takım Kampına davet edilen Canik Belediyespor Basketbol Kulübünün başarılı sporcularını makamında ağırlayan Kasapoğlu; Milli Takıma seçilen sporcular ile sohbet etti.
Sohbette, “Samsun birçok branşta olduğu gibi Basketbolda da güzel bir ivme yakaladı ve alt yapıdan yetişen siz değerli sporcularımız ile şehrimizi ve ülkemizi Basketbolda en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum, sizleri ve Antrenörünüzü tebrik ediyorum” dedi.
Ardından Samsun Ekspres Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Fransa'da düzenlenen Dünya Para Atletizm Grand Prix'de 100 m 12.76 saniye koşarak kendi serisinde üçüncü, genel seride sekizinci, uzun atlama kategorisinde 4x100 bayrak koşusunda takım halinde dördüncü ve uzun atlama kategorisinde 4.43 m atlayarak dördüncü olan Enes Şahin ile, yüksek atlama kategorisinde 1.65 m atlayarak kendi serisinde ikinci, genel seride yedinci olan Gökhan Akın'ı ve Kulüp Başkanı Mustafa Tuncer'i makamında ağırlayarak sohbet etti.
Kulüp başkanı Mustafa Tuncer ve başarılı sporcular yaşadıkları duygu ve heyecanı il müdürü Kasapoğlu ile paylaştı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren il müdürü Kasapoğlu, “Aldığınız başarılar ile şehrimizin ve ülkemizin gurur kaynağı oluyorsunuz. Daha çok çalışarak daha iyi sonuçlar elde edeceğinize inanıyorum. Ülke genelinde sıralamalara baktığımızda Samsun ilk 3'te diyebiliriz ve bu bizler için gurur verici bir tablodur. Bu gurur tablosunun mimarı sizlersiniz. Ben Samsun'da engelliler için bir alan oluşturup orada çeşitli kategorilerde herkesin spor ve antrenman yapacağı bir alan oluşturacağım. Sizlerde oralarda azimle çalışarak şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. Sizleri ve Antrenörünü tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim” dedi. Mustafa BALÇIK 
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU