Spor

Kasapoğlu, judo ortak çalışma kampında sporcular ile bir araya geldi

Türkiye Judo Federasyonunun 2019 faaliyet programında yer alan judo ortak çalışma kampı; Türkiye, Ukrayna, Konya TOHM, Kocaeli TOHM ve çeşitli illerden toplam 80 sporcunun katılımı ile Samsun TOHM tesislerinde başladı.

Kasapoğlu, judo ortak çalışma  kampında sporcular ile  bir araya geldi

9 Ocak 2019 13:29
-A

+A

7 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsun TOHM tesislerinde başlayan Antrenmanı ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Tohm Teknik direktörü Sebahattin Zayimoğlu'ndan ortak çalışma kampı hakkında bilgi aldı. 
Sporun ortak dil ile ülkeler arasındaki dayanışma ve kardeşliği arttıracağını söyleyen il müdürü Kasapoğlu; 'Bu tür uluslararası faaliyetlerin sporcularımızın gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi. Teknik heyet ile sohbet eden il müdürümüz Kasapoğlu, sporculara çalışmalarında başarılar diledi.
Judo Milli Takım Koordinatörü Hakan Kapan; 'Canik Tohm tesislerinde gerçekleştirdiğimiz ortak çalışma kampımız 2019 yılında gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonası ve uluslararası şampiyonalar için ön hazırlık olarak yararlı bir çalışma olacağını, bize de sporcularımızın son performans durumlarını gözlemlememizi sağlayacağını dile getirerek, katılan tüm ekiplere sağlıklı, verimli bir antrenman ortamı olması temennisinde bulundu.

Kaynak : Haber Merkezi

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...