Spor

Kavak'ta turnuva heyecanı

Kavak Belediyesi tarafından düzenlenen "1. Geleneksel Futbol Turnuvası" büyük bir heyecanla başladı.

 Kavak'ta turnuva heyecanı

22 Ağustos 2017 12:25
-A

+A

19 Mayıs Mahallesi’nde bulunan Çerkes Ekrem Bey Parkı’ndaki halı sahada gerçekleşen turnuvaya ev sahipliği yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nun başlama vuruşu ile start alan turnuvanın ilk maçında büyük bir heyecan yaşandı.
Kavak’ta bulunan kamu kurumları ve özel sektörün katıldığı futbol turnuvasında başlama vuruşunu yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “İlçemizde bu tür sosyal aktivitelere belediye olarak destek vermeye devam edeceğiz. Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında ilçemizin gençlerini bu tür aktivitelere çekebilmek için tüm imkanlarımızı kullanacağız” ifadelerinde bulundu.

“Kazanan Kavak olacak”
Sarıcaoğlu konuşmasını şöyle tamamladı: “Bu tür turnuvaların kazananı her zaman dostluk, kardeşlik ve samimiyet olmuştur. Dileğimiz turnuva süresi boyunca hiçbir arkadaşımızın sakatlanmadan turnuvayı tamamlaması. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Bu yıl birincisini düzenlediğimiz turnuvamızı geleneksel hale getirip her yıl yapacağız. Futbol müsabakalarımız her akşam olacaktır. Taraftar olarak tüm hemşehrilerimi 19 Mayıs Mahallemizde bulunan Çerkes Ekrem Bey Parkı’na bekliyorum.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

iYi’ler Samsunspor’da

iYi’ler Samsunspor’da

15:12 - 18 Haziran 2018

Balkanlarda judo rüzgarı

Balkanlarda judo rüzgarı

14:25 - 6 Haziran 2018

İki okul ziyaret edildi

İki okul ziyaret edildi

14:50 - 5 Haziran 2018