Kayar’a gururlandıran görev

Samsun 5 Kasım 2019 06:33
Videoyu Aç Kayar’a gururlandıran görev
A
a

Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası önceki dönem Başkanı Hayrul Kayar; TÜRMOB Genel Merkez TESMER yönetim kurulu üyeliğine atandı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Dilaver Öğütcü; ülke genelinde yaklaşık 110.000 meslek mensubu var ve biz oda olarak üye sayısı baz alındığında 18. sıradayız.
Önceki dönem Oda Başkanımızın TÜRMOB yönetimi tarafından Merkezi Ankara’da bulunan Temel Eğitim ve Staj Merkezi Yönetim Kurulu üyeliğine atanmış olması Samsun ve Karadenizli meslektaşlar olarak bizleri çok gururlandırmıştır dedi.
Başkan Öğütcü; odamızın hissedilen ağırlığının ilk 3-4 oda arasında olduğunu, odamızı ziyaret eden, başta Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Valilerimiz, Belediye Başkanlarımız olmak üzere tüm konuklarımıza sürekli ifade ediyorduk.
Yapılan atama bu konudaki söylemlerimizin tescili olmuştur.
Bu atama ile 110.000 meslektaş adına karar alacak yönetim kurulundaki yedi meslek mensubunun birisi önceki dönem Oda Başkanımız Hayrul Kayar olmuştur.
Genel merkez kurullarında Samsunlu meslektaşlarımızı temsilen 30 yıllık süreçte dört meslektaşımızın daha görev yaptığını ifade eden Başkan Öğütcü, 2006 yılından bu yana genel merkez kurullarında Samsun olarak yer almıyorduk, bu sebeple çok mutluyuz dedi. Göreve atanan önceki dönem Oda Başkanımızı tebrik ediyor ve meslek camiamıza hayırlı olsun diyorum dedi. Başkanımızın bu önemli görevin gereğini yerine getireceğine ve başarılı bir çalışma dönemi olacağına yürekten inanıyorum diyerek sözlerini tamamladı.  Haber Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER