Samsun

Kaybolan köpeğini arıyor

Samsun'da 4 gün önce kaybolan 'Gofret' isimli golden cinsi köpeği bulana sahibi tarafından yemek ısmarlanacak.

Kaybolan köpeğini arıyor

1 Ocak 2019 12:54
-A

+A

Canik ilçesi Toptepe Mahallesi'nden 4 gün önce kaybolan köpeğini hala bulamayan köpek sahibi Sefa Cüheroğlu, köpeği Gofret'i bulana Samsun'da bir lokantada yemek ısmarlayacak. Köpeğinin akşam saatlerinde kaybolduğunu belirten Sefa Cüheroğlu, "4 gündür köpeğimizi arıyoruz. Her yere baktık ama bulamadık. Aramaya devam ediyoruz. Paniğe kapılıp buradan uzaklaşmış olabilir. Görenlerin arayıp haber vermesini istiyoruz. Lütfen gören varsa arasın. Köpeğimizi bulana Samsun'da istedikleri bir lokantada yemek ısmarlayacağım" dedi. 
HABERi GÖRÜNCE HEMEN "GOFRET"iN SAHiBiNi ARADI 
Kaybolan köpeği Kamil Uysal isimli genç Canik ilçesi Eski Sanayi Sitesi'nde buldu. Köpeği evine götüren ve yemeğini veren Uysal, İhlas Haber Ajansı (İHA) tarafından geçilen kayıp haberini gördü. Uysal, kayıp haberini okuyunca İHA aracılığıyla köpeğin sahibine ulaştı. 
Köpeğine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Sefa Cüheroğlu, bu duyarlı davranışı için Kamil Uysal'a teşekkür etti. Yaptığının insanlık görevi olduğunu belirten Kamil Uysal, Cüheroğlu'nun yemek teklifini nazikçe geri çevirdi, bunun yerine arada sırada "Gofret"i ziyaret etme sözü aldı.

Kaynak : İHA

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...