Samsun

Kılıç’a veda yemeği

Emekliye ayrılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç için veda yemeği düzenlendi

Kılıç’a veda yemeği

6 Ekim 2019 06:28
-A

+A

Tepshi Börek& Kahvaltı’da düzenlenen veda yemeğine, İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü  Muhammet Meclis, kısa bir süre önce görev değişikliği nedeniyle Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı emrine atanan eski  İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay ve eşi ile personel ve aileleri katıldı. 
İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü  Muhammet Meclis, emekliye ayrılan Kılıç'a yeni hayatında sağlık ve mutluluk temennisinde bulunarak, “Emekli olan personelimiz görevini özverili çalışması ile tamamladı. Bugüne kadar Kurumumuza yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, ileriki yaşantısında ailesi  ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.
Emekliye ayrılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç ise, kurumda acısıyla tatlısıyla güzel günler geçirdiğini, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü  ailesinden ayrılıyor olmanın kendisi için çok zor olduğunu ifade ederek katılımlarından dolayı mesai arkadaşlarına ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Konuşmaların ardından emekliye ayrılan Yılmaz Kılıç’a İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü  Muhammet Meclis  plaket ve hediyelerini takdim etti.  Haber Merkezi
Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

HAVA DURUMU